Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara

nahoru >

artcamp / obecné informace

artcamp / mezinárodní letní škola umění

Milí příznivci a fanoušci ArtCampu,

je nám to velice líto, ale vzhledem k dosavadnímu vývoji pandemické situace a jejímu přetrvávajícímu vlivu na vzdělávací systém a též s přihlédnutím k prognózám a omezením souvisejícím s epidemií COVID-19 u nás i ve světě jsme se rozhodli 16. ročník ArtCampu odložit na červenec roku 2022.

Věříme, že nám zachováte přízeň a v červenci 2022 se na Vás budeme těšit.

Váš ArtCamp tým

 

Připojte se k ArtCampu na Facebooku, kde můžete sledovat aktuální dění a prohlédnout si videa a fotografie z minulých ročníků.

facebook logo

Přidejte se k nám na Instagramu

Využijte jedinečnou příležitost, jak strávit až tři týdny v mezinárodním a multikulturním prostředí a přitom získat či prohloubit své praktické zkušenosti v řadě uměleckých oborů.

Kurzy jsou vhodné nejen jako příprava na přijímací řízení na umělecky zaměřené vysoké školy, ale také pro širokou veřejnost se zájmem o umění (spodní věková hranice 15 let - student SŠ).


Úspěšní absolventi kurzů získají osvědčení o absolvování.


Vedle práce v ateliérech i mimo ně Vás čeká program pro volný čas, sportovní aktivity, návštěvy muzeí a galerií, výstavy a přednášky.

Mezinárodní letní škola umění ArtCamp dává už od roku 2005 českým i zahraničním příznivcům umění možnost strávit část léta v kreativním a inspirativním prostředí, objevit či rozvinout svůj talent, potkat zajímavé české i zahraniční umělecké osobnosti a připravit se k přijímacím zkouškám na umělecké vysoké školy.


V kurzech vedených pedagogy Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara i hostujícími českými a zahraničními lektory se setkávají a společně tvoří účastníci různých věkových skupin, národností i zaměření. Výuka probíhá v ateliérech Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara i v plenéru, a to zpravidla v českém a anglickém jazyce. Kurzy jsou vhodné jak pro širokou veřejnost od začátečníků po pokročilé, tak pro stávající i budoucí studenty uměleckých oborů.


Zájemci si mohou vybírat z pestré nabídky kurzů a dle svého zájmu a zaměření si sami zvolí vhodnou kombinaci kurzů a délku svého letního studia na FDULS. Mezi nejoblíbenější patří každoročně přípravné kurzy k talentovým přijímacím zkouškám na vysoké školy (např. Figurální kresba, Ilustrace, Fashion design nebo Design). Stejně populární jsou i fotografické kurzy a v dnešní době velmi žádané kurzy zaměřené na grafický design, práci s programy umožňujícími 3D modelování, design interiéru nebo tvorbu šperku. V nabídce nechybí ani tradiční výtvarné techniky jako je kresba, malba či knižní vazba apod.

odkazy

FUD bile logocz

eu

evropská unie

evropský fond pro regionální rozvoj

investice do vaší budoucnosti

sociální sítě

facebook

instagram

youtube

 

adresa

univerzitní 28, 306 14 plzeň

www.fdu.zcu.cz

GPS: 49°43'30.7"N 13°20'54.7"E