Výsledky soutěže Amazing Thailand

úterý, 16 říjen 2012 00:23

Soutěž Amazing Thailand vyhlásilo Velvyslanectví Thajského králosvtví pro studenty Ústavu umění a designu jako příspěvěk k prestižnímu ocenění města Plzeň Evropským hlavním městem kultury 2015.

Soutěžící měli technikou malby na plátno vyjádřit svoji představu o Thajsku, jeho lidech, přírodě i kultuře. Sedmičlenná porota zasedala dne 17. 8. a z celkem 23 soutěžních prací vybrala tři vítězná díla, jejichž autory čeká v září týdenní cesta do Thajska:

"Thai Beauty" - autor Marie KOHOUTOVÁ
"Greeny Grass and Golden Elephants" - autor Jiří KREJČIŘÍK
"Krása tradice / Beauty of Tradition" - autor Michaela REŽOVÁ

Vítězům gratulujeme! Budete kontaktování PhDr. Michálkovou z velvyslanectví ohledně detailů Vaší cesty. Všichni autoři soutěžních prací jsou zváni na slavnostní recepci do rezidence Thajské velvyslankyně, která se uskuteční v druhé polovině září. O přesném termínu budete včas informováni.

V Plzni dne 20. 8. 2012
PhDr. Lenka Kodýtková