Mezinárodní muzeum keramiky vyhlašuje soutěž na tvorbu krátkých filmů

pondělí, 03 květen 2021 00:00

Keramika je všude kolem nás, je součástí našich životů, ať už v podobě každodenních předmětů, nebo uměleckých ztvárnění a dekorací. Muzeum keramiky v italské Faenze, se kterým Sutnarka spolupracuje na velkém mezinárodním projektu podporujícím rozvoj odvětví keramiky a porcelánu (CERDEE), vyhlašuje soutěž na tvorbu krátkých filmů s názvem KERAMICKÉ PŘÍBĚHY (CERAMIC STORIES - SHORT MOVIE COMPETITION).

Od 3. května do 15. října 2021 mohou studenti a tvůrci ve věku 18 až 35 let tvořit a přihlašovat svá krátká videa, jejichž cílem má být podpora a zviditelnění keramické produkce a marketingu, ale i stimulace a reflexe identity keramiky jako takové.

Vítězná díla budou posuzována mezinárodní odbornou porotou a finančně oceněna (1. místo 500 EUR, 2. dvě místa 250 EUR).
Veškeré informace k soutěži v angličtině naleznete zde.
Studenti Sutnarky mohou konzultovat své dotazy u projektové manažerky Zdeňky Kučerové na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Naposledy změněno pátek, 14 květen 2021 17:20