Plzeňáci Plzeňákům

pondělí, 26 duben 2021 09:41

Filmový štáb ze Studia Multilab, které funguje při ateliéru Multimédií, obsadil spolu s umělci z různých odvětví v sobotu 17. dubna obě budovy Divadla J. K. Tyla. Natáčel se zde pořad s charitativním přesahem Plzeňáci Plzeňákům, který připravil městský obvod Plzeň 3 ve spolupráci s Divadlem J. K. Tyla a naší Fakultou designu a umění Ladislava Sutnara.

Hlavním motivem celé akce bylo poděkovat všem v první linii, přinést zábavu prostřednictvím vystoupení plzeňských kapel, umělců a herců a v neposlední řadě pomoci lidem v nouzi. Celý online přenos byl pro všechny zdarma a začal v neděli 25. dubna v 18:00 hodin, kdy měl svoji premiéru na FB Městského obvodu Plzeň 3, na webovém portálu plzen.cz a na Plzeň TV.

Záznam můžete zhlédnout po dobu následujících tří měsíců na YouTube kanále Městského obvodu Plzeň 3. Během tohoto období je také možné přispět na transparentní účet Diecézní charita Plzeň.

Pod vedením Lukáše Kellnera se na akci podíleli tito studenti/absolventi:
Kamera: Denisa Jurášová, Jan Příhoda, Onuralp Yildiz, Vít Trunec
Zvuk: Ondřej Líbal