Hoďte se do gala a usedněte do První řady…

středa, 07 duben 2021 00:00

Díky studentům ateliéru Multimédií budete moci zhlédnout premiéry i stálice na repertoáru Divadla J. K. Tyla. To vše z pohodlí svého domova z první řady, a ani nebudete muset nikam chodit! Studenti pod vedením Lukáše Kellnera natočili a zpracovali záznamy několika vybraných představení.

V sobotu 10. dubna si budete moci od 19 hodin užít nejúspěšnější komedie činoherního repertoáru DJKT „Brouk v hlavě". Těšit se můžete na Martina Stránského, Michala Štěrbu, Kláru Kuchinkovou, Kamilu Šmejkalovou, Jana Maléře a další. Vstupenky pořídíte na GoOut v rozmezí 150,- až 300,- Kč. Podle toho, jestli se budete dívat sami nebo v kruhu rodiny. Pozor, Brouk v hlavě je vhodný pro diváky od 14 let.

Pro ty nejmenší doporučujeme baletní představení "Sněhurka" v neděli 18. dubna od 10 hodin. Vstupenky pořídíte od 50 Kč zde.

Program a bližší informace k projektu "První řada u vás doma" najdete zde.

Foto: DJKT

Naposledy změněno pátek, 23 duben 2021 19:55