Business thinking online workshop

pátek, 05 březen 2021 15:14

Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara pořádá ve spolupráci s Fakultou ekonomickou online workshop pro keramické a produktové designéry.

Workshop je určen těm, kteří se připravují na svou profesní praxi (nebo už do ní vstoupili) jako freelanceři, partneři v malém studiu, nebo podnikatelé. Ukážeme si „neviditelnou stranu designu" – jak připravit dobré zadání designérského projektu, jak odhadnout čas a rozvrhnout práci, jak nacenit projekt a připravit klientovi nabídku. To je pro designéra nezbytný základ. Půjdeme ale dál – k vlastnímu podnikání. Vyzkoušíme si navrhnout obchodní model, podnikatelský plán, cenotvorbu svých produktů a naučíme se také trochu počítat to, co k podnikání potřebujeme.

Zaujala vás nabídka? Zaregistrujte se zde.

Workshopy jsou zdarma díky podpoře evropského projektu Creative entrepreneurship in ceramic regions – developing, educating, encouraging (CerDee- Interreg CE project).

Více informací o projektu najdete na www.cerdee.zcu.cz nebo zde

V případě dotazů se obraťte na projektovou manažerku Zdeňku Kučerovou - tel: +420 722 901 280, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Naposledy změněno úterý, 06 duben 2021 08:03