Fakulta od 1. 3. 2021

pondělí, 01 březen 2021 16:01

Aktuální informace k současné situaci na Sutnarce dle usnesení vlády č. 216 ze dne 26. února 2021 jsou následující.

Jak se na fakultu dostat?
Pokud překračujete hranice okresu, můžete se setkat s intenzivní a namátkovou kontrolou tisíců policistů a vojáků.
Je třeba se jim legitimovat a prokázat účel vaší cesty.

Pedagogové a další zaměstnanci
Stáhněte si prosím potvrzení zde, předvyplňte své údaje a zašlete Lucii Balíkové ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ), nebo Lence Thomayer Opatrné ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ). Dokument potvrdíme, podepíšeme a zašleme vám jej zpět. Zároveň je vhodné též mít u sebe identifikační kartu JIS. Tiskopisy vydané personálním oddělením ZČU jsou po předchozí domluvě k vyzvednutí u Lucie Balíkové.
Dále bychom vás chtěli informovat o tom, že očkování proti onemocnění Covid-19 pro pedagogy a nepedagogické pracovníky je v tento okamžik určené pouze pro MŠ, ZŠ a SŠ, tudíž ZČU nemá zatím přidělen unikátní registrační kód. Jakmile bude univerzitě přidělen, obdržíte jej všichni e-mailem.

Informace k testování zaměstnanců naleznete zde. Podrobnější instrukce hledejte ve svých e-mailech.

Studenti
V případě cesty na fakultu si stáhněte čestné prohlášení zde. Vyplňte žlutě označená místa, vytiskněte, podepište a vezměte s sebou. Při každé cestě na fakultu musíte vytisknout nové čestné prohlášení s aktuálním datem a časem. Je vhodné mít u sebe také identifikační kartu JIS.

V případě spolupráce s firmou či státní institucí použijte a vyplňte toto prohlášení zde.

V případě nesnází se obraťte na svoji studijní referentku.

Jak fakulta funguje?
Otevírací doba budovy je stále od 7:00 do 20:00 hodin.
Vstup do budovy je možný jen s respirátorem FFP2 a výše, nebo nanorouškou.
Výuka je stále distanční.
Ve využití dílen a ateliérů stále platí formát 1+1.

Studijní oddělení stále funguje bez omezení ve standardních úředních hodinách.
Pracovníci ostatních agend mohou čerpat home office v souvislosti s přijatými vládními opatřeními (např. péčí o potomstvo, atd.). Žádost o home office sdělují svému přímému nadřízenému.
Preferujme prosím komunikaci na dálku.

Naposledy změněno čtvrtek, 04 březen 2021 16:38