Zahájení letního semestru

čtvrtek, 11 únor 2021 11:55

Na základě platných opatření vlády a z rozhodnutí děkana fakulty bude výuka v letním semestru zahájena distančně. Prosíme vás tedy o využití prostředků komunikace na dálku. Kde to lze a jsou k dispozici studijní opory a výuková prostředí, prosíme vás o jejich aktivaci.

Na pracovišti je možné uskutečňovat individuální konzultace ve formátu 1 pedagog + 1 student z jakéhokoliv ročníku. Dojednávání těchto osobních konzultací je ovšem vždy podmíněno souhlasem obou stran. Formálně je za dojednání konzultací zodpovědný pedagog. Hodí se připomenout, že studenti, kteří mají místo bydliště v ČR, nemají k dispozici ubytování na koleji. Sledujte také informace a opatření ZČU zde.

Na specializovaných pracovištích je možná také přítomnost studentů posledních ročníků, kteří plní praktickou část státní závěrečné zkoušky. Zatím ovšem též pouze individuálně, nikoliv ve skupinách. Za rozpis jejich přítomnosti na pracovišti a dodržování stanoveného řádu nese zodpovědnost vedoucí ateliéru, respektive jím pověřená osoba.

Žádná opatření při vstupu do budovy zatím nebudou přijímána. Budova je otevřena v pracovní dny od 7:00 do 20:00 hodin.

Prosíme vás všechny opakovaně, abyste dbali o zdraví své a svých bližních, a dodržovali pravidlo 3R.

V případě změn ve vládou přijímaných opatřeních, která můžete sledovat např. zde, vás budeme informovat. Sledujte také vaše školní e-maily.

Naposledy změněno čtvrtek, 11 únor 2021 12:15