Jak se film potkal s animací…

úterý, 15 prosinec 2020 00:00

Tak by se dal shrnout mezinárodní tříletý projekt, ve kterém se setkávali naši studenti ateliéru Animovaná a interaktivní tvorba se studenty mediálních studií německé vysoké školy OTH Amberg.

Zázemí pro společnou tvorbu nám poskytlo malebné a inspirativní prostředí Historického parku v Bärnau – Tachov, který leží na původní zlaté stezce Karla IV., a na půl cesty mezi oběma spolupracujícími školami. Závěrečný teaser připravil náš pedagog Vojtěch Domlátil jako ochutnávku a ukázku z reportáží, dokumentů, spotů a medailonů, které v průběhu projektu vznikly. To, jak se film potkal s animací, můžete sledovat zde.

Projekt Zvýšení kompetencí v oblasti filmové a animované tvorby byl financován v rámci programu Cíl EÚS Česká republika – Svobodný stát Bavorsko 2014 – 2020.

ETZ Text D CZ  sRGBEU Hinweis D CZ sRGB

Naposledy změněno pátek, 18 prosinec 2020 14:24