Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže Národní cena za studentský design 2020 bude on-line

čtvrtek, 26 listopad 2020 13:46

Národní cena za studentský design letos slaví 30 let! A vy si budete moci užít slavnostní vyhlášení výsledků soutěže z pohodlí vašich domovů. Sledujte FB profil a web studentskydesign.cz, kde bude zveřejněn odkaz na live stream, který se uskuteční 4. prosince od 15:00 hodin.

Letošní ročník soutěže byl zaměřený na vizuální komunikaci a přihlásilo se do něj téměř 150 studentů uměleckých škol z Čech i ze zahraničí. Která studentská práce letos získá hlavní ocenění odborné poroty a kdo bodoval u designérských firem? Jaké dílo nejvíce zaujalo děkany uměleckých škol a co naopak oslovilo veřejnost? To všechno se dozvíte v rámci slavnostního předávní ocenění, které proběhne v rámci Plzeň Design Week a poprvé v historii bude přenášeno on-line ze studia Streampoint v DEPO2015.

Na webech designcabinet.cz a studentskydesign.cz jsou průběžně publikovány rozhovory se studenty, jejichž práce se dostaly do nejužšího výběru. Z našich nominovaných studentů si můžete přečíst rozhovor s Kateřinou Villinovou nebo Honzou Chabrem.

Výstava k soutěži Nový (z)boží/ / New G(o)ods!bude nainstalována v prostoru DEPO2015 a vy si ji budete moci prohlédnout ve virtuální podobě hned po skončení vyhlášení. a v další formě na výstavní platformě na indihu.cz. Katalog je připraven v tištěné i digitální době.

Odkaz na živý přenos, kterým vás budou provázet Jiří Chroust, Filip Koryta a zpěvačka a hlasová koučka koučka Mirka Novak, naleznete zde

Naposledy změněno pátek, 04 prosinec 2020 08:33