Virtuální den otevřených dveří na Sutnarce

pátek, 30 říjen 2020 00:00

S ohledem na mimořádná opatření, která mají zamezit šíření onemocnění Covid-19, bohužel není možné uspořádat letošní Den otevřených dveří v podobě, na níž jste zvyklí. Sutnarka si pro zájemce o umění a uchazeče o studium proto připravila virtuální den otevřených dveří.

Po celý měsíc listopad budete moci nahlédnout do našich dílen a ateliérů a budete se moci seznámit s vedoucími jednotlivých ateliérů, odbornými asistenty nebo studenty. Sledujte náš Youtube kanál zde.

Více informací budeme rozkrývat postupně v tomto odkaze a na našich sociálních sítích Facebook a Instagram

Přehledný návod, jak podat přihlášku do bakalářského studia, důležité odkazy k přijímacímu řízení a popis studia na Sutnarce naleznete zde.

Naposledy změněno čtvrtek, 26 listopad 2020 10:45