Hlasujte v soutěži Národní cena za studentský design 2020

pátek, 25 září 2020 14:19

Na webu studentskydesign.cz probíhá do 30. září hlasování o Cenu veřejnosti v mezinárodní soutěži Národní cena za studentský design 2020. Připojte svůj výběr, každý účastník hlasování má tři hlasy.

Jak na to?

Ze seznamu prací si vyberete práci, které chcete dát hlas. V detailu u práce kliknete na tlačítko HLASOVAT PRO TUTO PRÁCI! Po vyplnění svého e-mailu kliknete na tlačítko „odeslat hlas". Na e-mail vám přijde potvrzení, že máte 3 hlasy a že první hlas bude započítán po kliknutí na odkaz. Kliknutí na odkaz v e-mailu vás vrátí zpět na stránku, kde se objeví text „Váš hlas byl započítán". Pak si vyberete na úvodní straně další práci, a vše opakujete.

Pro každou práci jde hlasovat jen jednou. Když pro ni chcete hlasovat znovu, kontrolní systém oznámí, že už jste jí hlas dali... Pokud jste vyčerpali všechny tři hlasy, systém hlasování vás upozorní: „Již jste vypotřeboval/a všechny hlasy přidělené pro tento rok."

Tak se do toho pusťte!

Nezapomeňte také sledovat web designcabinet.cz, kde budou postupně zveřejňovány rozhovory s vybranými autory prací.

Naposledy změněno pátek, 25 září 2020 14:43