Dočasná mimořádná opatření na SUTNARCE

úterý, 06 říjen 2020 00:00

Vážené kolegyně, vážení kolegové, milé studentky, milí studenti,

čas oponou trhnul a mimořádné opatření Krajské hygienické stanice omezuje od 23. září do 23. října provoz Západočeské univerzity.

Vše podstatné hledejte ve vyhlášce děkana v sekci STUDENT - VYHLÁŠKY

Co je nejdůležitější:

1. Platnost opatření je zatím měsíc. Situace se ale bude zřejmě měnit.

2. Umělecká práce je i po dobu nouzového stavu povolena za přítomnosti nejvýše 15 osob.
Ateliéry tedy nadále budou fungovat ve formě maximálně 14 studentů + 1 vyučující. Ostatní předměty s vyšší hromadností budou buď vyučovány distančně, nebo se studenti rozdělí do menších skupin podle pokynů ve vyhlášce děkana č. 15D/2020.

3. V případě, kdy se bude v předmětu přecházet na distanční výuku, zašle vyučující předmětu studentům a mně o tomto informaci.

4. Dbejte na zdraví své a svých bližních! Dodržujte pravidlo 3R (roušky, ruce, rozestupy).

5. Pokud máte podezření, že jste infikováni, pomohou vám informace na stránkách Ministerstva zdravotnictví.

6. Pokud se u vás prokáže onemocnění COVID-19, nahlaste tento fakt na studijním oddělení.

7. Vyučující mohou v případě prokázané nákazy ve skupině studentů zrušit preventivně výuku na 10 dní a uložit distanční úkoly.

Sledujte prosím pouze oficiální komunikační kanály fakulty a univerzity např. zde. Prohlášení rektora Západočeské univerzity k náhlému zákazu prezenční výuky čtěte zde.

Přeji všem pevné zdraví a nervy.

Jindřich Lukavský
proděkan pro studijní a pedagogické záležitosti

Aktualizováno: 6. 10. 2020

Naposledy změněno úterý, 06 říjen 2020 14:43