Mezinárodní porota soutěže o Národní cenu za studentský design 2020 zasedala. Je rozhodnuto!

pondělí, 14 září 2020 11:10

Mezinárodní porota soutěže o Národní cenu za studentský design 2020 se sešla v Plzni 10. září 2020 v budově SUTNARKY, aby ohodnotila 72 nominovaných prací a rozhodla, kdo obdrží ocenění Národní cena za studentský design 2020 *GRAND, Národní cena za studentský design 2020 * JUNIOR, Excelentní studentský design 2020 a Dobrý studentský design 2020.

Mezinárodní porota pracovala ve složení: MgA. Marek Cimbálník, Bc. Alexandra Deus, MgA. Alexandra Griz Antkowiak, MgA. Štěpán Holič, akad. soch. Alexandra Horová (omluvena), MgA. Lucie Kaslová (místopředsedkyně poroty), PhDr. Iva Knobloch, Ph.D. (předsedkyně poroty), MgA. Věra Marešová a BcA. Lukáš Pumpr. Tajemnicí poroty byla PhDr. Lenka Žižková, její zástupkyní Ing. arch. MgA. Květa Čulejová. Skrutátorkou Bc. Andrea Vaňourková. Jednání se zúčastnila MgA. Kateřina Kostková, která vybírala pro výstavu plakáty na výstavu Nominace!!! Novýho (z)boží 2020! do pražské plovoucí galerie Cargo Gallery od 12. 10. – 25. 10. 2020.

O technickou podporu jednání poroty se starala tajemnice nadace SUTNAR – Nadace Radoslava a Elaine Sutnarových Mgr. Soňa Kratochvílová a studenti Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara Denisa Půbalová, Jonáš Jagerčík a Tomáš Cibulka. Obrazovou reportáž nafotila studentka navazujícího magisterského ateliéru Grafický design Uyanga Undarmaa z Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara.

Lenka Žižková

Naposledy změněno pondělí, 14 září 2020 13:51