Galerie Ladislava Sutnara opět otevírá

Po několikatýdenní odmlce způsobené pandemií COVID-19 je naší milou povinností oznámit vám, že výstava architekta Zdeňka Fránka byla prodloužena až do 6. června 2020 a je opět volně přístupná.

!!! Velice prosíme návštěvníky o dodržování hygienických opatření a vstup pouze se zakrytými ústy a nosem!!!

Výstava v naší Galerii Ladislava Sutnara představuje personifikaci různých objektů, jako jsou vidoucí domy, živoucí stromy, obytné balvany, mluvící rostliny a jiné samozřejmosti.

Architekt a vysokoškolský pedagog Zdeněk Fránek se narodil v Boskovicích. Po studiích na Fakultě architektury VUT v Brně působil na Útvaru hlavního architekta v Blansku, v roce 1989 založil firmu Fránek Architects. V současné době se věnuje projekční, publikační a pedagogické činnosti doma i v zahraničí. Rozhovor s architektem Zdeňkem Fránkem naleznete zde.

Kurátorem výstavy je Jan Van Woensel.
Foto: Petr Polák