Animované Papelote

středa, 15 duben 2020 15:29

Studenti ateliéru Animovaná a interaktivní tvorba se napříč ročníky věnovali v zimním semestru tématu animovaných produkt videí pro stylové papírnictví a kreativní grafické studio Papelote. To už více než dekádu věří, že kreativita začíná právě na papíře. A že nepopsaný blok je jen první krok na cestě za lepším světem - kreativním, inspirativním a zodpovědným. Proč jej tedy nerozpohybovat...

fotogalerie

V rámci svých klauzurních prací tak studenti vdechli život papírenským produktům a přeměnili je v něco naprosto neobyčejného... Hravým výsledkem se nenechte zmást, ve skutečnosti to rozhodně nebylo nic jednoduchého – na každou vteřinu videa, vytvořeného technikou stopmotion, totiž připadá 25 fotografií, pečlivě poskládaných do výsledné animace.

"Papelote je mnoha cenami ověnčené stylové české papírnictví, bylo proto pro nás prestižní s nimi minulý semestr spolupracovat. Pět vybraných videí bude pak studio skutečně používat," říká ke spolupráci pedagog Vojtěch Domlátil.

Podívejte se, jakým životem může takový zápisník či obálka žít. Čtrnáct videí najdete zde

Naposledy změněno čtvrtek, 16 duben 2020 12:36