Sutnarka otevřela dveře zájemcům o studium

pátek, 20 říjen 2017 00:00

Den otevřených dveří 2017 se konal na Fakultě designu a umění Ladislava Sutnara 20. října.

Nenechaly si jej ujít stovky uchazečů o studium i dalších příznivců umění a designu. Návštěvníci měli možnost prohlédnout si ateliéry, setkat se a konzultovat s pedagogy, prohlédnout si ukázky prací studentů a získat důležité informace k průběhu přijímacího řízení na akademický rok 2018/19 a k možnostem přípravy na talentové zkoušky.

Během informačních bloků, které se uskutečnily od 12 a od 14 hodin, se navíc seznámili s nejdůležitějšími projekty Sutnarky, jako je např. dlouhodobý projekt Návrat Ladislava Sutnara, mezinárodní letní škola umění ArtCamp, Teendesign, Figurama, Specific LandArt anebo DesIng+, který byl jedním z příkladů mezioborové a mezifakultní spolupráce.
Zájemci o studium mají čas na podání přihlášky do bakalářských oborů do 30. listopadu 2017, přičemž talentové zkoušky se budou konat ve dnech 2. - 5. ledna 2018.

Foto: Alžběta Píšová a Aneta Navrátilová

Naposledy změněno pátek, 12 říjen 2018 17:00