Den otevřených dveří 2020 online

Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara / SUTNARKA pořádala vzhledem k mimořádným opatření den otevřených dveří on-line. Představí se i na společném dni otevřených dveří všech fakult Západočeské univerzity v Plzni, který se uskuteční 27. ledna 2021. Sledujte web a fb událost

Do naší fakulty můžete nahlédnout ve virtuální prohlídce.

Videa prezentující jednotlivé ateliéry naleznete na našem YouTube kanálu zde. Slovo Jindřicha Lukavského, proděkana pro studijní a pedagogické záležitosti naleznete zde.

Přehled ateliérů je zveřejněn na homepage webové stránky naší fakulty případně v kompletním přehledu studijních oborů v rámci celé univerzity zde.

Do bakalářského studia na Sutnarce se bylo možné hlásit do konce listopadu 2020. Přijímací řízení do navazujícího magisterského studia bylo spuštěno a termín pro podání přihlášek je 30. 4. 2021. Podmínky přijímacího řízení najdete zde. Detailní informace o studiu na Sutnarce, způsob podání přihlášky a samotný průběh přijímacího řízení jsou popsány zde.

V případě dotazů studijního charakteru kontaktujte prosím studijní oddělení zde.

Rozhodněte se pro studium v PLZNI!

Fotoreport z předloňského ročníku Dne otevřených dveří je k nalezení zde.