Red Bull Pimp My DoorM

pondělí, 13 říjen 2014 10:06

Středu 29.10. si studenti plzeňské Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara raději zapíší tučně do svých kalendářů.

V tento den se totiž Bolevecká kolej v Plzni stane svědkem výjimečné události. Studenti budou mít jedinečnou příležitost zvelebit 8. patro Bolevecké koleje a zároveň soutěžit o hodnotné ceny!

14 vybraných studentů si zasoutěží o nejlepší kresbu na dveře jednotlivých pokojů na námi vybrané téma. Budou mít 4 hodiny na to, aby přeměnili kresebnou technikou nudné dveře na čiré umělecké dílo. Po jejich boku bude tvořit i známý, zatím tajný host, který zároveň spolu s vedoucím ateliéru nových médií doc. ak. mal. Vladimírem Mertou ohodnotí vítězné dílo.

Aby toho nebylo málo, můžete se těšit na nabytý doprovodný program. Po vyhlášení výherce Pimp my DoorM se akce přesune do spodního patra studentského klubu Ucho, kde bude následovat afterparty.

Pokud věříte, že právě Vy máte schopnosti proměnit prostor 8. patra na Bolevecké koleji v pravé umělecké prostředí, sledujte pozorně svůj studentský mail nebo se rovnou můžete přihlásit na tento mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Naposledy změněno úterý, 02 prosinec 2014 11:38